Carestore

topcarestore
CareStore.pl – Nasz internetowy sklep medyczny powstał z myślą o lekarzach każdej specjalizacji oraz większych i mniejszych placówkach medycznych stawiających na najwyższą jakość, niezawodność a przy tym dogodne ceny. Świat medykamentów na których się nie zawiedziesz i do których będziesz wracał już teraz w zasięgu ręki.

W naszej ofercie proponujemy Państwu produkty i rozwiązania technologiczne, które zagwarantują sukces zawodowy na polu opieki zdrowotnej. Dzięki współpracy z takimi markami jak 3m – firmą, która od wieku odnosi sukcesy w dziedzinie ochrony zdrowia, nasze produkty cechują się zaufaniem, innowacyjnością i gwarancją jakości.

Cały czas intensywnie pracujemy też nad rozwojem i powiększeniem zasobu dostępnych produktów tak, aby zapewnić materiały do pracy, leczenia i poprawiania jakości życia ludziom w całej Polsce. Jesteśmy też jedynym w Polsce dystrybutorem linii produktów do ochrony skóry marki Cavillon, stosowanych i cieszących się powodzeniem na całym świecie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i współczesnym standardom życia, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i elastycznie, pragniemy zapewnić w ten sposób największą satysfakcję i poczucie dobrze zainwestowanych środków. Oferujemy też specjalne warunki zakupowe dla większych i mniejszych placówek medycznych dostosowując potrzeby do możliwości danej jednostki.