HealthCareGroup jest dynamicznie rozwijającą się firmą skupioną głównie na branży medycznej i jej potrzebach. Nasze produkty cieszą się coraz większą popularnością wśród pacjentów, lekarzy specjalistów oraz placówek medycznych do których są kierowane. Chcąc zapewnić naszym klientom wysoką jakość , skuteczność i stuprocentową satysfakcję zawsze stawiamy na rozwiązania innowacyjne, rozwojowe i elastyczne. Mając tez na uwadze szeroki wachlarz potrzeb na rynku, każdy nasz klient jest traktowany w sposób indywidualny i kompleksowy.

Nasz zespół tworzy grupa wykształconych, ambitnych, pozytywnych i ciągle rozwijających się ludzi, którzy w swoich dążeniach zawsze kierują się zadowoleniem klienta. Wysokiej klasy specjaliści w dziedzinie teleinformatyki, grafiki komputerowej, marketingu i reklamy oraz handlu i usług to gwarancja Państwa i naszej satysfakcji z dobrze wykonanej i przynoszącej zamierzony efekt współpracy.

Misją naszego przedsiębiorstwa jest zapewnienie podmiotom działającym w branży medycznej, dostępności do prostych a zarazem nowoczesnych rozwiązań technicznych i teleinformatycznych. Te z kolei mają ułatwić prowadzenie działalności tak by oszczędzać czas i nakłady finansowe a przy tym żeby pracowało się szybciej i wygodniej. Dzięki posiadanym przez nas narzędziom współczesnej technologii chcemy razem z Państwem budować profesjonalny i pozytywny wizerunek Polskiej Służby Zdrowia zarówno wśród pacjentów jak i lekarzy specjalistów.

Nasi Partnerzy

logo3m