ZnajdzLekarza

logoznajdzbigZnajdzlekarza.pl to wiodący portal medyczny ułatwiający pacjentom błyskawiczne dotarcie do wybranego lekarz specjalisty w najbliższej okolicy. Z nami znajdziesz sprawdzonego specjalistę i umówisz wizytę nie wychodząc z domu.

Czytelne, zawierające pełna gamę potrzebnych informacji profile lekarskie na portalu sprawiają, że pacjent zawsze wybiera jakość i profesjonalizm. Nasi specjaliści dokładają wszelkich starań aby każda wizyta była satysfakcjonująca.

Oferujemy najbardziej innowacyjną opcję umówienia wizyty jaką jest rejestracja przez kalendarz on-line na najbardziej dogodny termin i bez konieczności czekania w kolejkach. Umówienie wizyty zajmuje u nas zaledwie parę sekund a przypomnienie o niej wysyłamy na telefon pacjenta.

kalendarz-wizyt

Wychodząc na przeciw potrzebom naszych czasów, pragniemy zapewnić pacjentom, placówkom medycznym i ich lekarzom nowoczesne narzędzia komunikacji w formie zaawansowanych aplikacji mobilnych. Kontakt na linii lekarz i pacjent jeszcze nigdy nie był tak wygodny.

Już dziś zacznij pozyskiwać nowych pacjentów

Zarejestruj placówkę medyczną za darmo